NECHTE SE ZLÁKAT NA

PROCEDURY WELLNESS

Kompletní procedura v délce 1,5 hod obsahuje čokoládový peeling s mandlovými jádry a medem, čokoládovou gelovou masku s vitamínem A a olejem z granátových jablek, masáž zad čokoládovým masážním olejem s výtažkem z mandlí a vtírání čokoládového krému s kakaovým máslem.

Nabízíme několika různých druhů masáží:

MASÁŽ ZAD | MASÁŽ ŠÍJE A RAMEN | MASÁŽ HORNÍCH KONČETIN | MASÁŽ DOLNÍCH KONČETIN | MASÁŽ CELÉHO TĚLA | MASÁŽ PLOSEK NOHOU

Nově nabízíme antistresovou masáž champi. Jedná se o indickou masáž hlavy, která je léčivým ošetření hlavy, krku, ramen a horních částí paží. Ulevuje od napětí a každodenního stresu. Velmi problematickou partií je krční páteř, která trpí nedostatkem pohybu v kombinaci s dlouhodobě strnulou polohou hlavy. Napjaté krční svaly jsou častou příčinou bolestí hlavy. Postupně dochází k bolesti zad, tlačení v očích, neostrému vidění, migréně. Na hlavě je mnoho nervových zakončení, proto je masáž hlavy vnímána jako báječný a slastný zážitek, lék na bolesti hlavy, očí a napětí ve svalech krku a ramen. Zlepšuje též kvalitu vlasů. Navodí maximální relaxaci a uvolnění.

Přístroj X-FORM poskytuje nejúčinnější neinvazivní metodu vyšší střední třídy určenou pro redukci přebytečných tukových zásob, formování postavy a rejuvenaci obličeje.

 1. neinvazivní liposukce
  1. tělo – 2 segmenty – 20 min
  2. tělo – 4 segmenty – 30 min
  3. tělo – 6 segmentů – 45 min
 2. neinvazivní facelifting
  1. dekolt – 25 min
  2. podbradek, krk a dekolt – 45 min
  3. obličej a podbradek – 50 min
  4. obličej, podbradek a krk – 60 min

Přístroj Lymphastim nabízí neinvazní a bezbolestnou metodu s viditelnými výsledky již po první léčbě. Výsledky jsou klinicky ověřeny a testovány, terapie je dobře snášena. Prováděny jsou následující zákroky:

 1. proti otokům – 30 min
 2. proti bolestem a celulitidě – 45 min
 3. detoxikace organizmu – 60 min

Informace a objednávky na telefonu +420 733 124 683. Jak se k nám do wellness dostat z Brna a z Vyškova najdete na mapě.

Ceník procedur

Na níže uvedené procedury můžete získat finanční příspěvek od své zdravotní pojišťovny. Informace na recepci.

Doporučujeme kombinaci masáž 30 minut s 30 minutovou lymfou.