LETNÍ TERASA A

RESTAURACE

u zlaté rybky komořany wellness restaurace

Restaurace s kapacitou až 80 míst nabízí široký výběr skvělých jídel, chlazených nealkoholických i alkoholických nápojů. Hosté mohou zdarma využívat připojení na Internet pomocí WiFi. Na stěnách jsou tři velkoplošné televize, takže je možné sledovat například sportovní zápasy. V interiéru restaurace vás jistě zaujme několik akvárií, včetně netradičního s rejnoky.

Restaurace je zcela nekuřácká po celou dobu provozu, pro kuřáky jsou vyhrazeny venkovní prostory.

Prostory je možné pronajmout i k pořádání různých soukromých akcí a oslav – rodinné oslavy, svatby, promoce, podnikové večírky. Dále je možnost pořádání podnikových školení – k dispozici je dataprojektor. Své akce nemusíte omezovat jen na prostory restaurace, ale můžete využít celého areálu, včetně sportovišť a wellness (v případě zájmu nás kontaktujte emailem nebo telefonicky).

V letních měsících můžete posedět na příjemné terase s výhledem do krajiny a ochutnat něco z našich specialit připravovaných na grilu.

Restaurace má širokou nabídku jídel a nápojů. Zkuste se u nás zastavit, až pojedete mezi Brnem a Vyškovem (Brno-venkov). Pokud jste z Tučap nebo blízkého okolí, můžete každý den využívat naši nabídku meníček za výhodné ceny.

Pro ubytování volejte
pondělí – neděle 8:00-20:00