Proč si vybrat pro svoji svatbu právě náš hotel U zlaté rybky?

SVATBY

Vážení budoucí manželé, vážení svatební hosté,

hotel U zlaté rybky byl vždy tradičně vyhledávaným místem pro pořádání svatebních oslav. Avšak teprve v posledních letech jsme si uvědomili, že novomanželé hledají, kde by mohli služby čerpat na jednom místě, díky čemuž by ušetřili čas, peníze a spoustu vydané energie navíc.

Připravili jsme proto v naší hotelové zahradě pod pravým kanadským srubem obřadní místo se slavobránou. Jsme to my, zaměstnanci hotelu U zlaté rybky, kteří dělají svatbu právě tou Vaší svatbou. Nabídka našich služeb, naše úsměvy, pozitivní přístup, kvalitní servis a výtečná kuchyně, je pro nás ve Váš den zavazující.

Snažíme se o to, aby člověk, který s Vámi svatbu od samotného začátku domlouvá, byl s Vámi i v den svatby samotné . Nemusíte poté již nikomu nic vysvětlovat a o vše je postaráno dle předešlých schůzek. Jde nám o osobní přístup k Vám a Vašim přáním a potřebám. Budeme se maximálně snažit Vám připravit neopakovatelný zážitek spojený s kvalitním jídlem, nápoji a připraveností prostor pro Vaši svatbu.

Nám osobně, stejně jako všem našim kolegyním a kolegům velmi záleží na tom, abyste náš hotel opouštěli se slovy, že se k nám do hotelu U zlaté rybky, budete vždy rádi vracet… S Vašimi dotazy a přáními se na nás můžete kdykoli obracet jak e-mailem, tak telefonicky. Budeme velmi rádi, pokud Vám budeme moci být v organizaci Vaší svatby nápomocni.

Svatební obřad

Je možné jej uspořádat v hotelové zahradě pod slavobránou, popř. na terase hotelu. Katastrálně spadáme pod OÚ Nemojany, je tedy v případě zájmu o obřad nutné kontaktovat matriku v Nemojanech a termín si rezervovat, oddávající z jiného města není legislativně možný, alternativou je obřad církevní. Dekorace obřadního místa je v kompetenci Vaší květinářky popř. svatební agentury. Ozvučení k obřadu můžeme zajistit (nutný vlastní flash disk nebo CD). Zajistíme občerstvení před obřadem. Za místo k obřadu si účtujeme pronájem ve výši 1 000 Kč.

Svatební hostina

Slavnostní svatební hostina probíhá v hotelové restauraci, ke které nabízíme také venkovní terasu, nebo v hotelové vinárně. Svatebním hostům můžeme nabídnout hotelovou restauraci s terasou. Restaurace je větším prostorem, při standardní tabuli do „U“ pojme až 70 osob, s maximálním komfortem pro všechny zúčastněné, popř. s přídavnou tabulí ve tvaru „I“ pro dalších cca 20 osob, maximální kapacita je tedy okolo 90 hostů, se zachováním prostoru pro hudbu, tanec a výdej rautového občerstvení. Vinárna je menší vhodná pro svatby do 20 osob. Oba prostory jsou nekuřácké, milovníci tabáku mohou využít venkovních prostor.

Dekorace prostor provádíme v 5 barevných provedeních za poplatek určený dle počtu hostů v rozmezí 2 000 až 3 000 Kč nebo stejně jako u obřadu v kompetenci novomanželů (tedy ať svépomoci, či za spolupráce svatebních agentur nebo květinářek).

Z jídel si v drtivé většině naši svatební hosté vybírají tradiční hovězí polévku a svíčkovou na smetaně…, samozřejmě je pouze na Vás jaké menu si přejete a co nakonec společně vybereme. Doporučíme Vám dle našich dlouholetých zkušeností vhodné množství na rautový stůl.

Ubytování

Pro novomanžele svatební pokoj VIP s balkónem zdarma nebo svatební noc v pravém kanadském srubu za doplatek 700 Kč. Pro svatební hosty možná sleva dle počtu pokojů a dle zvoleného termínu.

Pro rezervaci termínu účtujeme zálohu ve výši 5 000 Kč. Těsně před svatbou je možné uhradit další zálohu, popř. uschovat hotovost do trezoru. Konečné účtování probíhá při odjezdu z hotelu. Doporučujeme hotovostní platbu, platba kartou je zpoplatněna 3 % z celkové částky. Při tvorbě kalkulací nebylo s tímto poplatkem počítáno a jde o poplatek ze kterého má zisk pouze banka.