NABÍZÍME ŠIROKÝ ROZSAH SLUŽEB

CO VŠE PRO VÁS ZAJISTÍME

V hotelu U zlaté rybky pro Vás můžeme zajistit (nejen) následující věci:

 • Firemní akce

 • Teambuilding

 • Adrenalinové akce

 • Školení

 • Promoce

 • Rauty

 • Rodinné oslavy

 • Ochutnávky vín

 • Opékání a grilování

 • Zabijačky

 • Břišní tance

 • Hudební skupiny

 • Striptéři a striptérky

 • Klauni

 • Travesti show

SVATBY

Vážení budoucí manželé, vážení svatební hosté,

hotel U zlaté rybky byl vždy tradičně vyhledávaným místem pro pořádání svatebních oslav. Avšak teprve v posledních letech jsme si uvědomili, že novomanželé hledají, kde by mohli služby čerpat na jednom místě, díky čemuž by ušetřili čas, peníze a spoustu vydané energie navíc.

Připravili jsme proto v naší hotelové zahradě pod pravým kanadským srubem obřadní místo se slavobránou. Jsme to my, zaměstnanci hotelu U zlaté rybky, kteří dělají svatbu právě tou Vaší svatbou. Nabídka našich služeb, naše úsměvy, pozitivní přístup, kvalitní servis a výtečná kuchyně, je pro nás ve Váš den zavazující.

Snažíme se o to, aby člověk, který s Vámi svatbu od samotného začátku domlouvá, byl s Vámi i v den svatby samotné . Nemusíte poté již nikomu nic vysvětlovat a o vše je postaráno dle předešlých schůzek. Jde nám o osobní přístup k Vám a Vašim přáním a potřebám. Budeme se maximálně snažit Vám připravit neopakovatelný zážitek spojený s kvalitním jídlem, nápoji a připraveností prostor pro Vaši svatbu.

Nám osobně, stejně jako všem našim kolegyním a kolegům velmi záleží na tom, abyste náš hotel opouštěli se slovy, že se k nám do hotelu U zlaté rybky, budete vždy rádi vracet… S Vašimi dotazy a přáními se na nás můžete kdykoli obracet jak e-mailem, tak telefonicky. Budeme velmi rádi, pokud Vám budeme moci být v organizaci Vaší svatby nápomocni.

Svatební obřad

Je možné jej uspořádat v hotelové zahradě pod slavobránou, popř. na terase hotelu. Katastrálně spadáme pod OÚ Nemojany, je tedy v případě zájmu o obřad nutné kontaktovat matriku v Nemojanech a termín si rezervovat, oddávající z jiného města není legislativně možný, alternativou je obřad církevní. Dekorace obřadního místa je v kompetenci Vaší květinářky popř. svatební agentury. Ozvučení k obřadu můžeme zajistit (nutný vlastní flash disk nebo CD). Zajistíme občerstvení před obřadem. Za místo k obřadu si účtujeme pronájem ve výši 1 000 Kč.

Svatební hostina

Slavnostní svatební hostina probíhá v hotelové restauraci, ke které nabízíme také venkovní terasu, nebo v hotelové vinárně. Svatebním hostům můžeme nabídnout hotelovou restauraci s terasou. Restaurace je větším prostorem, při standardní tabuli do „U“ pojme až 70 osob, s maximálním komfortem pro všechny zúčastněné, popř. s přídavnou tabulí ve tvaru „I“ pro dalších cca 20 osob, maximální kapacita je tedy okolo 90 hostů, se zachováním prostoru pro hudbu, tanec a výdej rautového občerstvení. Vinárna je menší vhodná pro svatby do 20 osob. Oba prostory jsou nekuřácké, milovníci tabáku mohou využít venkovních prostor.

Dekorace prostor provádíme v 5 barevných provedeních za poplatek určený dle počtu hostů v rozmezí 2 000 až 3 000 Kč nebo stejně jako u obřadu v kompetenci novomanželů (tedy ať svépomoci, či za spolupráce svatebních agentur nebo květinářek).

Z jídel si v drtivé většině naši svatební hosté vybírají tradiční hovězí polévku a svíčkovou na smetaně…, samozřejmě je pouze na Vás jaké menu si přejete a co nakonec společně vybereme. Doporučíme Vám dle našich dlouholetých zkušeností vhodné množství na rautový stůl.

Ubytování

Pro novomanžele svatební pokoj VIP s balkónem zdarma nebo svatební noc v pravém kanadském srubu za doplatek. Pro svatební hosty možná sleva dle počtu pokojů a dle zvoleného termínu.

Přejeme vám ničím nerušený příjemný pobyt.

Pro rezervaci termínu je nutné uhradit zálohu.  Těsně před svatbou je možné uhradit další zálohu, popř. uschovat hotovost do trezoru. Konečné účtování probíhá při odjezdu z hotelu, doporučujeme hotovostní platbu.