OSTATNÍ SPORTY A TURISTIKA

V prostorách restaurace, v oddělené části, pro vás máme připravený pokerový stůl. Ve skupince 2 až 10 lidí můžete si můžete zahrát poker třeba jako večerní zábavu. Můžete jej využít i v rámci firemních akcí, stejně jako další aktivity ve sportovním areálu, hotelu a wellness.

V restauraci je k dispozici také stolní fotbálek. Zdarma si můžete zapůjčit různé stolní hry – Šachy, Dámu, Mlýnek, Člověče nezlob se.

Venku můžete využít hřiště na Petanque.

Hotel se nachází v blízkosti významných míst „Bitvy tří císařů“. Můžete tak putovat po naučné stezce této bitvy a navštívit např. Mohylu míru, památník na kopci Žuráň, kopec Santon nebo zámek Slavkov.

V okolí najdete řadu zajímavých pamětihodností. Mimo zmíněného Slavkovského zámku (sleva pro naše hosty) třeba renezanční Bučovický zámek, zámek Račice-Pístovice nebo větrný mlýn v Ruprechtově.

Navštívit můžete také muzea, třeba Muzeum letecké a pozemní technikyve Vyškově, Muzeum zemědělské techniky v Hošticích-Herolticích nebo Muzeum Vyškovska. Dětem určitě uděláte radost návštěvou Dinoparkua ZOO parku ve Vyškově (sleva pro naše hosty) nebo jedinečné papouščí ZOO v Bošovicích. Pro příznivce astronomie je ve Vyškově hvězdárna.

Pokud se chcete jen toulat přírodou, ať už pěšky nebo na kole, a obdivovat krásy Drahanské vrchoviny, je pro vás v okolí k dispozici několik turistických stezek a cyklostezek. A jestli si chcete okolní krajinu opravdu prohlédnout, vyšlápněte si na rozhlednu na Chocholíku u Drnovic. Kdo dává před kolům přednost koním, může zavítat na ranč v Habrovanech (sleva pro naše hosty).

V letních měsíce můžete využít ke koupání přírodních (Luleč) nebo umělých (Vyškov) koupalištích a rybníků (Nemojany, Pístovice, Ruprechtov). Na rybnících se můžete věnovat i dalším vodním sportům nebo rybaření.

Případné další informace na telefonním čísle 733 124 683 . Jak se k nám dostat z Brna a z Vyškova najdete na mapě.