RESTAURACE A LETNÍ TERASA2017-07-03T07:19:24+01:00

LETNÍ TERASA A

RESTAURACE

Restaurace s kapacitou až 80 míst nabízí široký výběr skvělých jídel, chlazených nealkoholických i alkoholických nápojů. Hosté mohou zdarma využívat připojení na Internet pomocí WiFi. Na stěnách jsou tři velkoplošné televize, takže je možné sledovat například sportovní zápasy. V interiéru restaurace vás jistě zaujme několik akvárií, včetně netradičního s rejnoky.

Restaurace je zcela nekuřácká po celou dobu provozu, pro kuřáky jsou vyhrazeny venkovní prostory.

V prostorách restaurace jsou pravidelně pořádány různé akce, jako umělecká vystoupení, besedy nebo plesy. Podívejte se do kalendáře plánovaných akcí.

Prostory je možné pronajmout i k pořádání různých soukromých akcí a oslav – rodinné oslavy, svatby, promoce, podnikové večírky. Dále je možnost pořádání podnikových školení – k dispozici je dataprojektor. Své akce nemusíte omezovat jen na prostory restaurace, ale můžete využít celého areálu, včetně sportovišť a wellness.

V letních měsících můžete posedět na příjemné terase s výhledem do krajiny a ochutnat něco z našich specialit připravovaných na grilu.

Restaurace má širokou nabídku jídel a nápojů. Zkuste se u nás zastavit, až pojedete mezi Brnem a Vyškovem (Brno-venkov). Pokud jste z Tučap nebo blízkého okolí, můžete každý den využívat naši nabídku meníček za výhodné ceny.