CS  EN  DE

Paintball

Paintballový tým Obrana vlajky Útok Hrát se dá i v noci Dýmovnice Bojovník

V areálu hotelu se nachází paintballové hřiště dobře dostupné pro hráče z okolí Vyškova nebo z okolí Brna (Brno-venkov). Můžete si tu levně užít adrenalinové akce – základní vybavení na paintball vám zapůjčíme zdarma, platíte jen munici. Samozřejmostí je zázemí v podobě šaten a sprch.

Hřiště je vybudováno ve venkovním terénu. Paintball hrajeme ve dne i v noci (hřiště má osvětlení) a to (nejen) následující typy her:

Popisy jednotlivých her si můžete stáhnout v dokumentu PDF nebo je najdete, spolu s dalšími podrobnostmi, na našem webu věnovaném paintballu www.paintball-tucapy-vyskov.cz.

Firemní akce

Paintball je vhodný i pro firemní akce. Ať už jako zábava, která přinese vaši pracovníkům nebo obchodním partnerům nevšední zážitky a posílí vztahy, nebo jako profesionální teambuildingová aktivita, která u týmů prověří schopnost spolupracovat a spolehnout se jeden na druhého. Pro firemní akce můžete kromě paintballu využít i další aktivity ve sportovním areálu, hotelu a wellness.

Ceník
Obrázek vybaveníZapůjčení základní paintballové výbavy: Poloautomatická zbraň Spyder Xtra 09 + zásobník na 200 kuliček + lahev na vzduch (MOŽNOST HRÁT I V ZIMĚ), termalní maska s ochranou proti zamlžování, kombinéza s chráničem krku, rukavice Rhino celoprstové s ochranným plastemZDARMA
podmínka
je nákup
kuliček
Obrázek vestOchranná vesta, měkká pohodlná, jedna univerzální velikost30,- Kč
Obrázek nosičeZádový zásobník na kuličky + 2 tuby na 100 kusů20,- Kč
Obrázek nákoleníkůChrániče kolen, lehké plastové s tlumící výstelkou30,- Kč
Obrázek dýmovniceDýmovnice RDG-2, nežhne = nehrozí nebezpečí úrazu130,- Kč
Obrázek granátuBig Boy Granát pink, neobsahuje pyrotechnické složky = je bezpečnější130,- Kč
Obrázek kuličekKulička (min. odběr 200 ks)
Akční balíček 3 000 – 5 000 kuliček
Akční balíček 5 000 – 7 000 kuliček
1,50 Kč
1,20 Kč
1,- Kč

Informace a objednávky na telefonu +420 733 124 683. Jak se k nám na paintball dostat z Brna a z Vyškova najdete na mapě.

Vybavení máme od profesionálů na paintball, se kterými úzce spolupracujeme: RPR e-shop, RPR adventure, czech-paintball.com.

© 2013 MARVINS, s.r.o.

mapa stránek